Aktuality ze SVP Karlovy Vary

Hledáme nového kolegu do týmu!

Hledáme nového kolegu do týmu!

Hledáme nového kolegu do našeho týmu na pozici denního vychovatele na našem pobytovém oddělení. Nástup 1.9.2021 Bližší informace na telefonním čísle 774 715 267 (vedoucí našeho střediska PhDr. Kristina Červenkovová)

Přejeme příjemné prožití letních prázdnin!

Přejeme příjemné prožití letních prázdnin!

Vážení a milí, přejeme vám hezké prožití letních prázdnin, co nejvíc pozitivních zážitků a dočerpání sil po velmi náročném uplynulém školním roce. V září se těšíme na viděnou!

Provoz ambulance

Provoz ambulance

V průběhu letních prázdnin je provoz našeho střediska omezen (jsme školské zařízení), nicméně i v tuto dobu platí, že nás můžete ve všední dny kontaktovat telefonicky na telefonním čísle ambulance 774 715 266. Pokud jste již u nás v péči, kontaktujte svého garanta na jeho telefonním čísle (viz. kontakty) – pokud zrovna nebude čerpat dovolenou, určitě se vám bude rád věnovat. V případěPřečtěte si více o Provoz ambulance[…]

Změna jízdních řádů od 1.3.2020!!!

Změna jízdních řádů od 1.3.2020!!!

Prosím pozor, od 1.3.2020 byla zrušena linka městské hromadné dopravy číslo 18. Nově se dopravíte přímo k našemu středisku linkou číslo 19.  Nadále platí možnost „přiblížit se“ linkou číslo 5 či 17 a vystoupit na zastávce Mattoniho nábřeží a dojít necelých 10 minut pěšky.